Rocking Planet

Spojujeme hudebníky, pořadatele a fanoušky. Toto jsou naše reference

 • “Vit is a true music lover. He supports his musicians with a great professional attitude and is an excellent, trustworthy businessman, something we need more of in the music industry...He has immense respect for musicians and only wants the best for us. I can say with confidence, it sure would be great to have more people like Vit in the music biz working out here in Los Angeles (2015).”

  — Janet Robin / Zpěvačka, kytaristka, skladatelka, Los Angeles (CA), USA
 • “S Vítkem Sekvardem jako PR agentem spolupracuji už od doby soundtracku k filmu Perfect Days, tedy více než 3 roky. Někdy si říkám, že kdybych byl pilný jako on, tak už jsem v Hollywoodu. Tak jen doufám, že spolupráce bude pokračovat co nejdéle (2015).”

  — Honza Ponocný / Producent, hudebník, skladatel filmové a reklamní hudby, Praha, Česká republika
 • “Znám Vítka Sekvarda už několik let a musím říct, že jsem se setkal s pár lidmi, jako je on ve svém žánru podnikání. Vítek stojí za svým slovem, je upřímný a důvěryhodný. Těším se na práci na novém projektu s ním a jeho společností (2015).”

  — Ivan Kral / Producent, hudebník, skladatel filmové hudby, držitel českého ocenění Grammy, Ann Arbor (MI), USA
 • “Díky Víťovi a jeho iniciativě do mé hudby se podařilo spoustu věcí za dobu, co se známe - už to bude pět let. VÍT SEKVARD je pro mne nejlepší manager, kterého jsem kdy měla čest potkat (2015).”

  — Tereza Hrubanová / Zpěvačka, kytaristka, Plzeň, Česká republika
 • “Vít je skutečný profesionál a je skutečná radost s ním spolupracovat. Myslím, že je krásné dělat s někým, s kým si sedíte nejen pracovně, ale i lidsky... (2017).”

  — Boris Carloff / Producent, hudebník, studiový inženýr, skladatel filmové a reklamní hudby, Praha, Česká republika
 • “Vit has been a real pleasure to work with. Extremely nice and professional (2020).”

  — Chris Dececio / Producent, studiový inženýr, skladatel, Bristol (UK)

Naše služby

Jsme hudební agentura, jejímž hlavním cílem je pomáhat umělcům a seriózně naplňovat činnosti, kterými jsou hudební management, booking koncertů a public relations. V hudební oblasti působíme od roku 2009 a veřejně jsme činnost zahájili rokem 2014.

Hudební managment

Hudební management

Zastupování umělců, poradenství, marketing, public relations - vše pod jednou střechou a bez selekce jednotlivých náplní externím poskytovatelům. Díky spolupráci s významnými osobnostmi ze světa showbusinessu, nejen samotné hudby, a předními tuzemskými médii je naše rozpětí široké.

Booking

Booking

Nasmlouvání koncertů, zajištění dopravy, právní servis. Administrativní úkony jako je vyřizování telefonů, e-mailů nebo kontaktování promotérů a obchodních partnerů je zcela v naší kompetenci. Umělec tvoří, my se staráme.

Public relations

Public Relations

Kontinuální propagace umělce a jeho díla zejména v tisku, rádiích, televizi nebo prostřednictvím online médií a dle rozsahu kampaně dále možnosti plakátového nebo billboardového výlepu. Aktivní hledání příležitostí propojení umělce s obchodními a mediálními partnery.


Naši partneři


Novinky

Archiv novinek